Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dakowy Mokre

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna, ul. Wrocławska

Stęszew(Dakowy Mokre + 15 km)

740 000 zł4 256 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 4256 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, które obejmują: 1. Budynek mieszkalno - usługowy z garażem 2. Halę magazynową wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. 23 Października

Tarnowo Podgórne(Dakowy Mokre + 25 km)

379 000 zł910 m² 416,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym w powiecie poznańskim. Miejscowość, leżąca w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Gościniec

Dąbrówka(Dakowy Mokre + 22 km)

649 900 zł695 m² 935,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną w jednej z najpiękniejszych podpoznańskich miejscowości w Dąbrówce. Działka położona jest przy oświetlonej drodze z kostki brukowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Młynkowo

Młynkowo(Dakowy Mokre + 22 km)

174 750 zł1 165 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na nowopowstającym osiedlu w malowniczej okolicy , w pobliżu kompleksu leśnego rezerwatu Bytyńskie Brzęki i Jeziora Bytyńskiego. Teren działki objęty Studium zezwalającym na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Krokusowa

Komorniki(Dakowy Mokre + 24 km)

890 000 zł96 m² 9 271 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament w szeregowcu o powierzchni ok. 80 m z garażem (16,5 m ) w bryle budynku oraz trzema balkonami, położony na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Komorniki

Komorniki(Dakowy Mokre + 24 km)

1 600 zł22 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia beczynszową i umeblowaną kawalerkę. Mieszkania składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki - całość ok 22 mkw. Do dyspozycji najemcy taras. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Jarzębinowa

Granowo(Dakowy Mokre + 7 km)

450 000 zł67,30 m² 6 686,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Nowa inwestycja W granowie! Już dostępny w sprzedaży lokal o pow. użytkowej 67,30 m2 (lewy segment) położony przy ulicy Jarzębinowej na działce o pow. 227 m2. W położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Majcherka

Dopiewo(Dakowy Mokre + 16 km)

350 000 zł700 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna, kształtna działka budowlana w osiedlu nowych domów, w rejonie ul. Majcherka w Dopiewie. Przeznaczenie w Planie Zagospodarowania to zabudowa jednorodzinna- mn. Media : energia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Drwęsa

Drwęsa(Dakowy Mokre + 18 km)

2 595 000 zł186 m² 13 951,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 185,06 m (w tym garaż 39,54 m ), położony w miejscowości Drwęsa (gmina Dopiewo), na działce 926 m , bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dakowy Mokre

Dakowy Mokre,wielkopolskie

200 000 zł1 396 m² 143,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana 1396m2, dakowy Mokre, gm. Opalenica. Działka położna jest w bardzo spokojnej i malowniczej okolicy zaledwie 6 km od Opalenicy i 10 km od Buku. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kalinowa

Mosina(Dakowy Mokre + 25 km)

969 000 zł120 m² 8 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij